Lütfen Bekleyin. Sayfa Yükleniyor....

 
DİLPORT KONTEYNER NAKLİYAT

Ağır Yük Ve
Proje Taşımacılığı

Ağır yük taşımacılığı adından da anlaşılacağı üzere ağır yüklerin taşınmasında kullanılmaktadır. Burada kasıt kamyonla ve tırlarla taşınamayacak kadar büyük yüklerdir. Bu yüklerin yurtiçinde veya yurtdışında taşınmasına ağır yük taşımacılığı denmektedir. Ancak uluslararası taşınması farklı bir ad almaktadır. Uluslararası ağır yük taşımacılığı, Lowbed taşımacılık olarak da literatürde geçmektedir.

Fabrika, enerji santralleri, boru hatları, buhar ve gaz türbinleri, transformatör, kondansatör, ısı kazanı, tank ve basınç araçları, kurutucu, baca ve demir/ çelik fırınları gibi yüklerin de taşınacağı nakliye hizmetleri vardır. Peki bu yükler nasıl taşınmalı? Proje taşımacılığı, bahsedilen yüklerin taşınmasında kullanılmaktadır. Proje taşımacılığı yapacak olan firmaların birtakım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikle alanında uzman bir kadro ve gerekli ekipmanlara sahip olunmalıdır. Ülkelerin taşımacılık için olan prosedürleri bilinmeli ve güzergâh analizi yapabilmesi gerekmektedir. Proje taşımacılığı, sıradan kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Mühendislik bilgisi gerektirmektedir. Bu nedenle seçilecek taşımacılık firmasında aranması gereken ilk özellik sektör tecrübesi ve profesyonellik olmalıdır.

Dilport konteyner nakliyat, ağır yük ve proje taşımacılığında müşterisine beklenen desteği sağlamaktadır. Alanında uzman kadrosu, gerekli yol izinleri ve sektör tecrübesi ile kusursuz bir nakliye deneyimi sunmaktadır. Yükün çeşidine ve taşınacağı yere göre deniz veya kara yolu ile nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca ağır yük ve proje taşımacılığında zaman kavramının önemini farkına vararak, her türlü nakliye işlemini zamanında gerçekleştirmektedir.

https://www.dilport.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/agiryuk.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image