Lütfen Bekleyin. Sayfa Yükleniyor....

 
DİLPORT KONTEYNER NAKLİYAT

Kule ve Vinç
Taşımacılığı

Kule ve vinç taşımacılığı ağır yük taşımacılığı alanına girmektedir. Devasa boyutlardaki kule ve vinçlerin nakliye işlemi yapılmaktadır. Bu devasa boyutlardaki yükler, onlara uygun büyüklükteki tırlar ile taşınmaktadır. Bu tırları yalnızca deneyimli ve profesyonel şoförler kullanmalıdır. Dilport Konteyner Nakliyat, her konuda olduğu gibi profesyonel şoför kadrosu ile çalışmalarını yürütmektedir. Diğer bir önemli konu ise izin belgeleridir. Bu yükler karayolları gabari yük sınırını aşmaktadır. Bu nedenle nakliye firması karayollarından gerekli izin belgelerini almış olmalıdır. Dilport Konteyner Nakliyat, kusursuz bir taşıma süreci gerçekleştirmeyi ilke edinmiş olmasından dolayı, müşterilerinin yüklerinin taşınması konusunda gerekli izin belgelerine sahiptir.

Kule ve vinç taşımacılığında yükleme işlemleri de oldukça önem taşımaktadır. Kule ve vinçler ağır yükler olmasından dolayı, yükleme işlemi için nakliye firmasının gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. Güvenilir bir ekip ile çalışan Dilport Konteyner Nakliyat bu konuda da müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Nakliyesi istenen inşaat- altyapı şirketlerine ve akıllara gelebilecek bütün iş alanlarına kule ve vinç taşımacılığını Dilport Konteyner Nakliyat sayesinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliye işlemlerinizde güvenebileceğiniz çözüm ortağınız Dilport Konteyner Nakliyat, alanında uzman ekip arkadaşları, gerekli izin belgeleri ve her taşımacılık biçiminin kendisine özgü ekipmanları ile mükemmel bir nakliye süreci yaşatmaktadır. Akıllarda soru işareti bırakmadan, sektör tecrübesini her işine yansıtmakta ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.dilport.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/KULE-VE-VİNÇ-TAŞIMACILIĞI.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image