Lütfen Bekleyin. Sayfa Yükleniyor....

 
DİLPORT KONTEYNER NAKLİYAT

Kuru Yük ve
Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılığı, oldukça tercih edilen bir nakliye biçimidir. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri maliyet konusudur. Bir yük taşınacağı zaman belirli güzergâh oluşturularak götürülür. Eğer yük bir konteyner boyutundan küçük ve bir bölümünü kapsıyorsa konteyner üzerinde alan kiralanabilir. Aynı güzergâh üzerinde bulunan yükler bir konteyner içerisinde kendi alanına yerleştirilerek dağıtılır. Bu sayede maliyetten tasarruf edilmiş olur. Deniz yolu taşımacılığında parsiyel yük taşımacılığı, konteyner ve açık yük olarak taşıma seçenekleri sunar. Deniz yolu ile parsiyel yük taşımacılığı yurtiçinde fazla tercih edilmese de uluslararası yollarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Ülkemizde limanlardan parsiyel taşımacılık için yükler gümrüklü olarak yüklenir. Kara yolu parsiyel taşımacılığı ise yurtiçinde daha çok tercih edilmektedir. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına göre dağıtım yapılmaktadır.

Kuru yük denildiğinde akıllara gelebilecek her şey kuru yük taşımacılığı alanına girmektedir. Kara yolu ile ülkemizin her yerine ulaşım sağlanmaktadır. Yaygın olarak kullanılan taşımacılık biçimlerinden birisidir.

Dilport Konteyner Nakliyat alanında uzman kadrosu ve sektör tecrübesi ile taşımacılık konusunda iyi bir çözüm ortağınız. Kuru yük ve parsiyel taşımacılıktan beklentinizi en iyi şekilde karşılar. Hem kara yolu hem de deniz yoluyla taşımacılık hizmeti verir. Yükünüzün nereye gideceğini ve diğer analizleri en doğru şekilde yapar ve bu sayede Dilport Konteyner Nakliyat kusursuz bir nakliye deneyimini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar.

https://www.dilport.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/kuruyuk.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image