Lütfen Bekleyin. Sayfa Yükleniyor....

 
DİLPORT KONTEYNER NAKLİYAT

İş Makinası
Taşımacılığı

İş makinesi taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı alanına girmektedir. Herhangi bir inşaat sahasından veya altyapı şirketinden ihtiyaç duyulan iş makinesi alınır. Götürülmesi gereken yere güvenli bir şekilde götürülür. Bu taşımacılık biçimi hem yurtiçinde hem de yurtdışında yapılabilmektedir. Örneğin ihtiyaç duyulan iş makinesi yurtdışında bir bölgede bulunuyor. Bulunulan ülkede ise bu iş makinesinin üretimi yo. Bu sırada devreye iş makinesi taşımacılığı girmektedir. İş makinesi boyutuna ve ağırlığına göre araçlar ile yurtdışından istenilen inşaat sahasına getirilebilmektedir. Nakliye şirketi yurtdışı ile çalışacağı için belirli izin belgelerine sahip olmalıdır. Gümrüklerden geçişlerde bu izin belgeleri kullanılmaktadır.

İş makineleri görev odaklı olarak üretilmektedir. Bu iş makinelerinin birçoğu bildiğimiz lastik sistemi üzerinde değildir. Bir yerden bir yere kendilerinin gitmemesi nakliye hizmetine ihtiyaç duyulmasının sebebi de bu olarak gösterilmektedir. Tekerlekli olan iş makineleri de ağır olduklarından ve görevleri uzun mesafe gitmek olmadığından çok yavaş hareket ederler. Bu durum da nakliyeye ihtiyaç duyulmasının başka bir sebebidir.

Dilport Konteyner Nakliyat, müşterisinin ihtiyaçlarını belirler ve bu doğrultuda hareket eder. İhtiyaç duyulan iş makinesini alınması gereken yerden gerekli donanıma sahip araçları ile alır. Teslim edilecek inşaat sahasına veya herhangi bir bölgeye bırakır. Dilport Konteyner Nakliyat, zamanında teslimat ve güvenilir taşımacılık anlayışı ile müşterilerine sorunsuz bir nakliye süreci yaşatır.

https://www.dilport.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/TAŞIMACILIĞI.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image